Pierwsza miłość | odc. 3438

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper zajmuje oficjalnie stanowisko ordynatora. Jego radość nie trwa długo, gdyż jak się okazuje, ktoś dopuścił się zaniedbania. Dorota myśli o powrocie do pracy. Wraz z Arturem szuka niani.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich.

W tym odcinku

Kacper zajmuje oficjalnie stanowisko ordynatora nowego oddziału w przychodni Grażyny. Jest zadowolony i pełen pomysłów na rozwój kliniki. Jego radość nie trwa jednak długo, gdyż jak się okazuje, ktoś dopuścił się sporego zaniedbania. Grażyna obarcza o nie winą Marysię. Dorota powoli dochodzi do siebie po porodzie. Zaczyna nawet myśleć o powrocie do pracy, gdyż podczas opieki nad dzieckiem nie ma kontaktu z dorosłymi, czego bardzo jej brakuje. Postanawia wraz z Arturem rozpocząć poszukiwania niani. To nie lada wyzwanie. Ewelina stara się pocieszyć Maszę, która martwi się o Bożenę, cały czas będącą pod wpływem kata. Na widzenie przychodzi ona ze śladami pobicia.

Występują

Twórcy

Ładuję...