M jak miłość | odc. 1664

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lilka kończy swój związek z Ethanem i wraca do Polski. W trakcie protestu w sprawie budowy kliniki między Dawidem a Antkiem dochodzi do bójki. Artur wpada na trop kłusownika w lesie wokół Grabiny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Lilka ku zaskoczeniu swoich bliskich kończy swój związek z Ethanem i wraca do Polski. Okazuje się, że mężczyzna znalazł nową opiekunkę dla swojej córki, oświadczył, że między nim a Lilką wszystko skończone i kazał jej się wyprowadzić. Dawid wybiera się w odwiedziny do Basi. W Grabinie poznaje Antka Nieśpielaka. Kilka godzin później dochodzi pomiędzy Dawidem i jego nowym kolegą do bójki w trakcie protestu w sprawie budowy kliniki. Organizatorką strajku jest Kisielowa. Tymczasem Artur z pomocą lokalnego ornitologa wpada wreszcie na trop kłusownika, który przebywał ostatnio w lesie wokół Grabiny. Bartek i Ula starają się uporządkować sprawy po śmierci Jakubczyka. Para wybiera się na grób zmarłego. Na cmentarzu spotykają sąsiada ojca Lisieckiej, Ziętarę. Mężczyzna ostrzega ich przed Horbaczewskim, z którym Ula postanawia szczerze pomówić. Dziewczyna pokazuje seniorowi monetę, którą przekazał Kalince jej tata i bezskutecznie próbuje dowiedzieć się od niego czegoś o testamencie Jakubczyka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...