M jak miłość | odc. 1664

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lilka kończy swój związek z Ethanem i wraca do Polski. W trakcie protestu w sprawie budowy kliniki między Dawidem a Antkiem dochodzi do bójki. Artur wpada na trop kłusownika w lesie wokół Grabiny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Lilka ku zaskoczeniu swoich bliskich kończy swój związek z Ethanem i wraca do Polski. Okazuje się, że mężczyzna znalazł nową opiekunkę dla swojej córki, oświadczył, że między nim a Lilką wszystko skończone i kazał jej się wyprowadzić. Dawid wybiera się w odwiedziny do Basi. W Grabinie poznaje Antka Nieśpielaka. Kilka godzin później dochodzi pomiędzy Dawidem i jego nowym kolegą do bójki w trakcie protestu w sprawie budowy kliniki. Organizatorką strajku jest Kisielowa. Tymczasem Artur z pomocą lokalnego ornitologa wpada wreszcie na trop kłusownika, który przebywał ostatnio w lesie wokół Grabiny. Bartek i Ula starają się uporządkować sprawy po śmierci Jakubczyka. Para wybiera się na grób zmarłego. Na cmentarzu spotykają sąsiada ojca Lisieckiej, Ziętarę. Mężczyzna ostrzega ich przed Horbaczewskim, z którym Ula postanawia szczerze pomówić. Dziewczyna pokazuje seniorowi monetę, którą przekazał Kalince jej tata i bezskutecznie próbuje dowiedzieć się od niego czegoś o testamencie Jakubczyka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...