Pierwsza miłość | odc. 3437

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kazanowej udaje się ustalić, czego tak naprawdę obawiał się Bożydarek. Kinga rozmawia z Martą o problemach w relacji z Jankiem. Przyjaciółka uznaje, że wspólna praca nie pozwala im od siebie odpocząć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich.

W tym odcinku

Marzena i jej koleżanki zastanawiają się nad tajemnicą nawiedzonego domu w Wadlewie. Zauważają, że mężczyźni wracają z warty pod wpływem alkoholu. Postanawiają przekonać się, czym panowie w rzeczywistości zajmują się każdej nocy. Kazanowej udaje się ustalić, czego tak naprawdę obawiał się Bożydarek. Laura udaje się do Wrocławia, by przekazać Ance smutne wieści. Kolega Michała nie może znaleźć powodów, które opóźniłyby otwarcie nowego oddziału w klinice Grażyny. Marysia dopięła wszystko na ostatni guzik. Kinga rozmawia z Martą na temat problemów w relacji z Jankiem. Przyjaciółka dochodzi do wniosku, że wspólna praca nie pozwala im od siebie odpocząć. Mateuszowi nie podoba się, że Marta odwołała spotkanie. Ukrywa to jednak.

Występują

Twórcy

Ładuję...