Chłopaki do wzięcia | sezon 21 odc. 292

serial dokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hadzi nagrywa nowy utwór. Jest w świetnym humorze, bo po programie odezwała się do niego dziewczyna, z którą zaiskrzyło. Natomiast Sebastian postanawia wybrać się do lasu, gdzie chce zbudować szałas.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pochodzą ze wsi i małych miasteczek. Mają niewielkie perspektywy i pracują dorywczo lub na czarno, mimo to wytrwale poszukują partnerek na resztę życia. Wymyślają sposoby, które - na miarę ich możliwości - pomogą zaimponować wybranym dziewczynom. W poszukiwaniu tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a także korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Hadzi nagrywa nowy utwór. Jest w świetnym humorze, bo po programie odezwała się do niego dziewczyna, z którą zaiskrzyło. Natomiast Sebastian postanawia wybrać się do lasu, gdzie chce zbudować szałas. Wierzy, że gdy znajdzie swoją wybrankę, będą mogli razem spędzać tam upojne noce i rozkoszować się bliskością natury. Tymczasem do Pawła zgłaszają się wreszcie dwie dziewczyny. W związku z tym czekają go rozmowy telefoniczne, którymi bardzo się stresuje. Jednak z pomocą przychodzą mu doświadczeni koledzy, którzy dzielą się radami, jak oczarować kobietę.

Zobacz także

Ładuję...