Chłopaki do wzięcia | sezon 21 odc. 291

serial dokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Była dziewczyna Pączusia, Agnieszka, poznaje Stefana. Razem aktywnie spędzają czas i walczą ze zbędnymi kilogramami. Henio ma dużo pracy w gospodarstwie, ale zawsze ma czas na telefon do Marysi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pochodzą ze wsi i małych miasteczek. Mają niewielkie perspektywy i pracują dorywczo lub na czarno, mimo to wytrwale poszukują partnerek na resztę życia. Wymyślają sposoby, które - na miarę ich możliwości - pomogą zaimponować wybranym dziewczynom. W poszukiwaniu tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a także korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Była dziewczyna Pączusia, Agnieszka, poznaje Stefana. Razem starają się aktywnie spędzać czas i walczyć ze zbędnymi kilogramami. Tymczasem Henio ma dużo pracy w gospodarstwie, ale zawsze znajduje chwilę, by zadzwonić do Marysi. Natomiast Andelek po spotkaniu z muzykiem postanawia odwiedzić swojego przyjaciela Marka i opowiedzieć mu o zmianach w swoim życiu. Z kolei Wojtek nigdy się nie poddaje. Wierzy, że regularny trening sportów walki pomoże mu spełnić marzenie o występie na jednej z gal MMA.

Zobacz także

Ładuję...