Klan | odc. 4007

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper rozpoczyna pracę w swoim biurze. Nagle zjawia się Dominik i ostrzega go, by trzymał się z daleka od Kasi. Jasiek chce uroczyście pożegnać Weronikę, która jutro wylatuje z teatrem do Francji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Bożenka opowiada Heniutce, jak wczoraj pijany Kacper pobił się z Dominikiem. Na szczęście Miłoszowi udało się rozdzielić walczących mężczyzn. Tymczasem skacowany Kacper rozpoczyna pracę w swoim biurze. Nagle zjawia się Dominik i ostrzega go dobitnie, by trzymał się z daleka od Kasi. Renata i Antek chcą się czegoś dowiedzieć od Franceski na temat jej spotkania z Michałem. W końcu dziewczyna wyjawia, że umówili się w sobotę na mecz piłki nożnej, gdyż, jak się okazało, oboje są pasjonatami. Na budowie Michał spotyka zasępioną Mildę. Postanawia zaproponować pani inżynier, by w sobotę razem z nim i Francescą wybrała się na mecz. Jasiek chce uroczyście pożegnać Weronikę, która już jutro wylatuje z teatrem do Francji. Prosi o pomoc Bazylego. Rodzina świętuje Dzień Matki u Grażynki. Maciek i Martyna przynoszą ciasto z jej wizerunkiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...