Barwy szczęścia | odc. 2642

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika świętuje urodziny. Gdy Modrzycki zaczyna się dziewczynie narzucać, w jej obronie staje Łukasz. Herman i Malwina starają się połączyć swój romantyczny wyjazd z obowiązkiem opieki nad Emilką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Weronika celebruje w redakcji swoje urodziny. Solenizantka po pracy zaprasza swoich kolegów, w tym Sadowskiego, do pubu na dalsze świętowanie. Gdy będący pod wpływem alkoholu Modrzycki w pewnej chwili zaczyna się dziewczynie narzucać, nagle w jej obronie staje Łukasz. Ania przeziębia się po morsowaniu. Damian wpada do kobiety w odwiedziny. W tym samym czasie zjawia się także Vincenzo, który otacza swoją przyjaciółkę troskliwą opieką. Tymczasem Herman i Malwina starają się połączyć swój romantyczny wypad z obowiązkiem opieki nad Emilką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...