Papiery na szczęście (143)

serial obyczajowy Polska 2021-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mateusz zostaje zatrzymany przez policję. Kowalczykowie początkowo nie wierzą w jego winę. Kompletnie rozbity chłopak przyznaje się jednak, że to on zabił Sandrę. Henryk proponuje mu układ.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Mateusz zostaje zatrzymany przez policję. Kowalczykowie początkowo nie wierzą w jego winę. Kompletnie rozbity chłopak przyznaje się jednak, że to on zabił Sandrę. Jadwiga otrzymuje wynik badania DNA. Jest on zaskakujący. Henryk odwiedza chłopaka w areszcie i proponuje mu układ - uchroni go przed więzieniem pod warunkiem, że ten odda mu swoje udziały w firmie, które dostał od Alicji. Adam w końcu przyznaje się Marcie, co tak naprawdę łączy go z Niną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...