Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3430

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Arek kupuje dom od doktora Nalepy. Ewa zastanawia się, dlaczego Lew sprzedaje taką piękną posiadłość. Rozpoczyna się internetowa aukcja rysunków podopiecznych fundacji Eli i Ostrowskiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Arek kupuje dom od doktora Nalepy. Ewa zastanawia się jednak, dlaczego Lew sprzedaje taką piękną posiadłość. Rozpoczyna się internetowa aukcja rysunków podopiecznych fundacji Eli i Ostrowskiej. Przedsięwzięcie okazuje się sukcesem. Chwilę po jego zakończeniu dzwoni Borys. Dzieli się pomysłem, jak wykorzystać zebrane pieniądze. Darek chce za wszelką cenę doprowadzić do wyrzucenia Magdy z kancelarii. Problem w tym, że Rosiak zdobyła sojusznika, czyli Zakościelnego. Sama też przypuszcza atak. Odwiedza Żbika w domu i stawia się w roli ofiary. Jak twierdzi, jej były partner, oszust, obiecał oddać pieniądze starszej pani pod jednym warunkiem - Magda musi do niego wrócić. Powieść erotyczna Smolnego "Upał ciał" bije rekordy sprzedaży. Basia oznajmia mężowi, że książka zostanie zekranizowana. W redakcji zjawia się stażystka Pola. Naczelny żąda od niej mocnego tematu. W rezultacie początkująca dziennikarka odkrywa tożsamość... autora słynnego erotyka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...