Pierwsza miłość | odc. 3435

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewelina i Masza nie mogą zasnąć w celi. Opowiadają sobie swoje losy i wyznają, dlaczego trafiły do więzienia. Julita mówi Olce, jak idzie jej uwodzenie Sebastiana. Mężczyzna zaproponował jej randkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich.

W tym odcinku

Ewelina i Masza nie mogą zasnąć w celi. Opowiadają sobie swoje losy i wyznają, dlaczego trafiły do więzienia. Masza oczekuje na wizytę matki. Ta jednak ma dla niej przykre wieści. Ewelina prosi Bartka, by na kolejne widzenie przyszła Emilka. Julita mówi Olce, jak idzie jej uwodzenie Sebastiana. Mężczyzna niedawno zaproponował jej randkę. Mieszkańcy Wadlewa wciąż się zastanawiają, jak pomóc Celinie. Nie chcą, by kobieta czuła się niezręcznie. Jolka uważa, że jej nauczycielka języka polskiego dziwnie się zachowuje. Nastolatkę niepokoi, że pani Irena wypytuje o jej ojca. Okazuje się, że kobieta chce złożyć Fabianowi wizytę. Grzegorz nie może znaleźć Wowy, który nie pojawia się w pracy. Białego odwiedza niespodziewany gość. Ta wizyta jest częścią premii od Sebastiana. Sandra dowiaduje się, że szef nie jest zadowolony z efektów jej pracy.

Występują

Twórcy

Ładuję...