Barwy szczęścia | odc. 2641

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożena odzyskuje uprowadzonego Tadzia. Kodur ma jednak pretensje do Stańskiej o to, że nie chciała współpracować z policją, która od samego początku była zaangażowana w sprawę porwania dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Malwina postanawia wyjechać z Hermanem na romantyczną wycieczkę. Sielankę pary przerywa niespodziewany telefon od Emilki. Bożena w końcu odzyskuje uprowadzonego Tadzia. Kodur ma jednak pretensje do Stańskiej o to, że nie chciała współpracować z policją, która od samego początku była zaangażowana w sprawę porwania dziecka. Tymczasem Rafał, który zgodził się pomóc kobiecie, dopomina się o księgi rachunkowe hotelu. Ponadto mężczyzna żąda od Bożeny przywrócenia do pracy Karoliny. Wkrótce Stańska staje jednak przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem, kiedy udaje się do szpitala psychiatrycznego w odwiedziny do otumanionego lekami Bruna. Damian postanawia umówić się na kolejną randkę z Żabcią. Na spotkaniu Wójcik wyznaje jej, że jest alkoholikiem. Ania jednak przyjmuje tę wiadomość ze spokojem i po chwili spontanicznie namawia mężczyznę na morsowanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...