Brzydula 2 (291)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula nie czuje się najlepiej. Marek jedzie sam do firmy, gdzie wszyscy w ferworze przygotowują się do pokazu. Ania rozmawia z przyjaciółką o Dobrzańskim. Adam uświadamia sobie, że wciąż kocha Bożenkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula nie czuje się najlepiej. Marek jedzie sam do firmy, gdzie wszyscy w ferworze przygotowują się do pokazu. Ania rozmawia z przyjaciółką o Dobrzańskim. Z kolei on z Sebastianem o Violetcie. Adam wpada na Bożenkę. Uświadamia sobie, że wciąż coś do niej czuje. Rozmowa Kubasińskiej i Olszańskiego nie przebiega w zbyt miłej atmosferze. Nazajutrz jednak sytuacja między nimi się zmienia. Ula zjawia się w końcu w F&D, gdzie wszyscy świętują sukces pokazu i kolekcji rodzinnej. Mirosława jednak ewidentnie coś dręczy. Dobrzańska dostaje zaskakującą korespondencję od Pauliny Febo. Aleks jedzie pod szkołę Olka. Zauważa chłopca w towarzystwie Doroty i jej nowego partnera. Dociera do niego, że przegapił swoją szansę. Zrezygnowany idzie na spotkanie z Adamem, od którego słyszy wiele gorzkich słów.

Występują

Ładuję...