Papiery na szczęście (142)

serial obyczajowy Polska 2021-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam traci mieszkanie. W firmie Kowalczyków pojawiają się ludzie Henryka, którzy wszystko wynoszą z biura. Między Mateuszem i Sandrą dochodzi do szarpaniny. Kobieta niefortunnie uderza się głowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Adam również, za sprawą dziadka, zostaje pozbawiony mieszkania. W firmie Kowalczyków pojawiają się ludzie Henryka, którzy wynoszą z biura wszystko, co się da. Mateusz przynosi Sandrze część pieniędzy na spłatę jej kredytu. Dziewczyna jest wściekła, ponieważ myślała, że dostanie całość. Między kochankami dochodzi do szarpaniny, a Sandra niefortunnie uderza się głowę. Zszokowany Mateusz ucieka z miejsca zdarzenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...