Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3429

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek traci zaufanie do Magdy. Żąda, żeby odeszła z kancelarii, jednak ona nie zamierza go słuchać. W domu Hebla i Agnieszki zjawia się policja. Rodzice Sylwka zgłosili, że przetrzymują nastolatka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Darek traci zaufanie do Magdy. Żąda, żeby odeszła z kancelarii, jednak ona nie zamierza go słuchać. Co więcej, zaczyna podporządkowywać sobie Zakościelnego seniora. Ten, widząc, że asystentka jest w kiepskim stanie psychicznym, ciepło ją przytula. Po południu Darek dowiaduje się o wspólnej wyprawie ojca z młodą kobietą. W domu Hebla i Agnieszki zjawia się policja. Rodzice Sylwka zgłosili, że para przetrzymuje u siebie nastolatka. Olszewska oraz sam zainteresowany idą na spotkanie z Mazurkiem. Chce on zarządzać zarobkami syna. Ryszard wkracza do akcji. Ninie nie podoba się zachowanie członków rodziny. Najwyraźniej mają ją za idiotkę, która zaraz znów zajdzie w ciążę. Renata uspokaja córkę, wszyscy jej ufają, a najbardziej Daria. Dziedzicówna wyznaje siostrze prawdę - kiedyś sama dokonała aborcji. Wieczorem ukochana zjawia się u Decybela.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...