Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (596)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Kopczyk staje się głównym podejrzanym o zbrodnię. Agenci z Biura Spraw Wewnętrznych uważają, że przed laty funkcjonariusz podmienił dowód rzeczowy, co doprowadziło do niesłusznego skazania Zielonki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Latoszek i Kopczyk dostają nową sprawę. W mieszkaniu znaleziono martwego mężczyznę. Na miejscu okazuje się, że jest nim Kalisiuk. W oczach agentów z Biura Spraw Wewnętrznych Kopczyk staje się głównym podejrzanym. Uważają oni, że lata temu funkcjonariusz podmienił dowód rzeczowy w postępowaniu przygotowawczym, co doprowadziło do niesłusznego skazania Zielonki. Ku zaskoczeniu wszystkich agenci BSW znajdują u Krzyśka dowód potwierdzający jego winę. Ola nie wierzy w oskarżenia i rozpoczyna samodzielne śledztwo.

Występują

Zobacz także

Ładuję...