Pierwsza miłość | odc. 3434

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka cieszy się, że ojciec odwiedził ją we Wrocławiu. Śniło jej się, że spotkało go coś złego. Marzena i Wiktoria denerwują się pokazem mody. Magda i Lucynka przypadkowo zamieniają się telefonami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich.

W tym odcinku

Anka cieszy się, że ojciec odwiedził ją we Wrocławiu. Niedawno śniło jej się, że mężczyznę spotkało coś złego. Jest bardzo zadowolona, że jej wizje się nie sprawdziły. Marzena i Wiktoria denerwują się nadchodzącym pokazem mody. Roman postanawia kupić dodatkowy bilet, by zaprosić osobę towarzyszącą. Magda opowiada Lucynce, jak wygląda jej życie po premierze filmu #Kocham Życie". Przypadkowo zamieniają się telefonami. Niebawem Lucynka odbiera bardzo ważny dla aktorki telefon. Mikser wyznaje Kaśce, że marzy o stabilizacji i chciałby gdzieś zapuścić korzenie. Pokazuje przyjacielowi pewne miejsce. Wowa nie może znaleźć swojego kolegi, z którym przyjechał z Ukrainy. Prosi o pomoc Grzegorza. Obawia się, że znajomemu przytrafiło się coś złego.

Występują

Twórcy

Ładuję...