Chłopaki do wzięcia | sezon 7 odc. 4

serial dokumentalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Związek pani Anieli kwitnie. Michał czuje się bardzo samotny. Radek ma ogromne serce, którym chciałby pokochać właściwą kobietę. Tata Kamila i Sylwii zastanawia się, dlaczego nadal nie ma synowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Związek pani Anieli kwitnie. Michał czuje się samotny. Radek ma ogromne serce, którym chciałby pokochać właściwą kobietę. Tata Kamila i Sylwii zastanawia się, dlaczego nadal nie ma synowej. Kucharz Michał postanawia podbić serce kobiety poezją. SuperMario zamieszcza wymyślne matrymonialne. Grabarz Bogdan, który odsiaduje wyrok, w końcu się zakochał.

Zobacz także

Ładuję...