Rdza (7)

(American Rust: Blue Mountains)

serial kryminalny USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Po ostatnim groźnym incydencie policjanci przesłuchują Grace. Próbują ustalić, kto chce jej zaszkodzić. Harris kontynuuje śledztwo. Wypytuje Lee o narkotyki i wydarzenia feralnego dnia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Podupadłe miasteczko przemysłowe w Pensylwanii. Zmęczony życiem policjant Del Harris (Jeff Daniels) staje przed trudnym wyzwaniem. Syn jego kochanki Grace (Maura Tierney), Billy (Alex Neustaedter), zostaje oskarżony o morderstwo. Doświadczony stróż prawa musi zdecydować, jak daleko jest w stanie się posunąć, by chronić swoich bliskich. Złe wybory, dramaty oraz trudna miłość w sugestywnym serialu według prozy Philippa Meyera.

W tym odcinku

Po ostatnim niebezpiecznym incydencie policjanci przesłuchują Grace. Próbują ustalić, kto chce jej zaszkodzić. Wśród podejrzanych są jej szef oraz Kelsey. Harris kontynuuje swoje śledztwo. Wypytuje Lee o narkotyki i wydarzenia feralnego dnia, ale Henry żąda, by zostawił jego rodzinę w spokoju. Ważne informacje detektyw uzyskuje od Toma. Niebawem włamuje się do apteki Jacksona. W jego komputerze znajduje recepty wystawiane dla Novicka. Billy przebywa w więzieniu. Zostaje zmuszony do walki z innym osadzonym.

Występują

Twórcy

Ładuję...