M jak miłość | odc. 1663

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza nie czuje się bezpiecznie po włamaniu. Policja jest bezradna. Marcin postanawia odszukać złodzieja. Chodakowski zastawia na mężczyznę zasadzkę. Budzyński dowiaduje się, że Julia jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Iza nie czuje się bezpiecznie w swoim domu po tym, gdy włamał się do nich Rudnicki. Policja jednak okazuje się bezradna. Marcin postanawia więc odszukać złodzieja. Chodakowski zastawia na mężczyznę zasadzkę. Olek wraca do Polski. Lekarz ma wykonać kolejną operację w klinice i ma dla Chodakowskich miłą niespodziankę. Budzyński dowiaduje się, że Julia jest w ciąży. Załamany mężczyzna nie czuje się gotowy na szczerą rozmowę ze swoją kochanką o dziecku. Wkrótce wychodzi na jaw, że kancelaria Andrzeja ma poważne problemy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...