Barwy szczęścia | odc. 2640

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Malwina dowiaduje się, że Przemek chce zabrać Emilkę na wigilię do siebie. Później Brodzińska spotyka się z Hermanem i jako pierwsza postanawia wyznać mu miłość. Bożena dostaje paczkę od porywacza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Malwina dowiaduje się, że Przemek chce zabrać Emilkę na wigilię do siebie. Kobieta jest zła, ponieważ ojciec dziewczynki nie skonsultował z nią tego wcześniej. Natalia próbuje przekonać Malwinę, by ta wreszcie postawiła się eksmężowi. Później Brodzińska spotyka się z Hermanem i jako pierwsza postanawia wyznać mu swoją miłość. Bożena otrzymuje tajemniczą paczkę od porywacza swojego synka. W środku znajduje się zdjęcie Tadzia oraz smoczek. Rafał zgadza się pomóc Stańskiej, ale chce, by kobieta oddała mu w zamian swoje udziały w hotelu. Tymczasem Barbara zaprasza do siebie na kolację wigilijną Chowańskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...