Papiery na szczęście (141)

serial obyczajowy Polska 2021-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wyrzucona przez Henryka Alicja martwi się, gdzie zamieszkają z Olą i z czego będą żyć, jeśli teść odbierze jej firmę. Adam nie zamierza mu na to pozwolić. Jadwiga zabiera Mateusza na badania DNA.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Wyrzucona przez Henryka Alicja martwi się, gdzie zamieszkają z Olą i z czego będą żyć, jeśli teść odbierze jej firmę. Adam nie zamierza mu na to pozwolić. Jadwiga zabiera Mateusza na badania DNA. Alicja dowiaduje się, że to jej siostra poinformowała Henryka o przekazaniu chłopakowi udziałów. Wściekła oznajmia, że nie chce jej znać. Sandra szantażem stara się skłonić Mateusza do przekazania jej pieniędzy na spłatę kredytu, który wyłudziła jakiś czas temu na dowód osobisty Beatki. Ten jest wściekły, ale zgadza się ją wesprzeć. Julka chce pomóc Sergiuszowi i dowiedzieć się, co łączy Ninę i Adama. Marta nie wie, czy może ufać ukochanemu. Kiedy widzi jednak, że partner jest załamany, zabiera go na sentymentalny spacer.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...