Ślub od pierwszego wejrzenia (13-ost.)

reality show Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Eksperyment dobiega końca. Widzowie dowiedzą się, którzy z uczestników postanowili pozostać w związkach małżeńskich, a kto podjął decyzję o rozwodzie. Nie wszystkie wybory będą tak oczywiste.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nowa odsłona telewizyjnego eksperymentu. W tym sezonie nastąpi jednak lekkie odświeżenie formuły - do ekspertów znanych z poprzednich edycji, psycholog Magdaleny Chorzewskiej i profesora Bogusława Pawłowskiego, dołączy psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska. To dzięki ich decyzjom dla sześciorga szukających miłości singli otworzy się nowy rozdział. Obecnie ciężko znaleźć partnera. Tradycyjne randki zostały zastąpione przez internetowe, podczas których ma się jedynie trzy sekundy, by zrobić wrażenie. Dobierając pary, eksperci kierują się zainteresowaniami, energią, wyglądem, a nawet zapachem uczestników. Doświadczenie potrwa trzydzieści dni, tradycyjnie rozpoczyna się od ślubu, podczas którego bohaterowie zobaczą swoich małżonków po raz pierwszy. Następnie czeka ich huczne wesele, a potem nadejdzie codzienność. Właśnie ona zweryfikuje związek powstały w odważnych okolicznościach. Po upływie miesiąca każda z par podejmie decyzję, czy pozostają razem, czy wolą się rozwieść.

Eksperyment dobiega końca. Widzowie dowiedzą się, którzy z uczestników postanowili pozostać w związkach małżeńskich, a kto podjął decyzję o rozwodzie. Nie wszystkie wybory partnerów będą tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Odcinek trzyma w napięciu aż do ostatniej minuty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...