Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3428

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa idzie na spotkanie z Borysem, żeby omówić szczegóły ich współpracy. Orłow każdym gestem daje jej do zrozumienia, że nadal jest zainteresowany. Paweł ma dla Beaty wieści - Emil zamieszka z nimi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Ewa idzie na spotkanie z Borysem, żeby omówić szczegóły ich współpracy. Podczas rozmowy Orłow każdym gestem daje jej do zrozumienia, że nadal jest zainteresowany. Mówi też, jak wielkie pieniądze przyniesie fundacji ta kooperacja, czym robi wrażenie na Ostrowskiej. Wieczorem zwierza się Dance ze swoich uczuć. Paweł ma dla Beaty wieści - Emil zamieszka z nimi. Zaopiekuje się szwagierką podczas nieobecności Wójcika. Młoda kobieta stanowczo protestuje, ale bracia nie biorą jej słów na poważnie. Emil przypomina Beacie, że to ona zataiła przed mężem, czyje dziecko urodzi. Przyszła matka traci wreszcie cierpliwość. Nina zaskakuje Renatę i Sławka pytaniem, czy może nocować u Decybela pod nieobecność jego rodziców. Dziedzic jest zaskoczony, zabrania córce iść do partnera. Również Kraszewska oraz Daria postanawiają uświadomić już mocno zdenerwowaną nastolatkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...