Chłopaki do wzięcia | sezon 7 odc. 2

serial dokumentalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Była ukochana nie przyjęła Elvisa tak, jak tego oczekiwał. Michał odkrywa w sobie nowy talent. Aniela na dobre zadomowiła się w domu Janusza. Radek traktuje swój tatuaż nie tylko jako biżuterię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Była ukochana nie przyjęła Elvisa tak, jak tego oczekiwał. Michał - prócz kulinarnego - odkrywa w sobie nowy talent. Pani Aniela na dobre zadomowiła się nie tylko w posiadłości pana Janusza. Radek traktuje swój tatuaż nie tylko jak rodzaj biżuterii. Rysiek i Asia postanawiają opowiedzieć o swoim odkryciu pani Teresce. Pszczelarz Janek chciałby obdarzyć kobietę równie mocnym uczuciem co owady.

Zobacz także

Ładuję...