Komisarz Rex (3)

(Il commissario Rex: Gioco sottobanco)

serial kryminalny Włochy 2011
zdjęcie

W skrócie

Na posterunku policji pojawia się nowy komisarz Davide Rivera. Musi rozwikłać zagadkę zabójstwa żony słynnego rzymskiego adwokata, Grossiego. Ślady wskazują na syna Grossiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon przygód Reksa ponownie rozgrywa się we Włoszech. Widzowie będą świadkami rozwiązywania kryminalnych zagadek związanych z ulicami Rzymu.

W tym odcinku

Na posterunku policji pojawia się Davide Rivera, nowy komisarz, który ma zastąpić tragicznie zmarłego Lorenzo Fabbriego. Od razu wpada w wir pracy, ponieważ musi rozwikłać zagadkę zabójstwa żony słynnego rzymskiego adwokata, Grossiego. Ślady wskazują, jakoby morderstwa miał dokonać syn Grossiego, artysta, alkoholik i narkoman. Macocha pracowała w galerii z jego dziewczyną. Prawnik Mazzola doprowadza do aresztowania pasierba ofiary. Po przesłuchaniu podejrzanego Rivera zaczyna sądzić, że mordercą w rzeczywistości była sam Grossi, a teraz chce obarczyć winą własnego syna. W końcu okazuje się, że żona Grossiego odkryła dowody oszustwa swego męża oraz Mazzoli, przez co ci stracili poczucie bezpieczeństwa. Rivera z pomocą Reksa aresztuje sprawców zbrodni i tym samy oczyszcza z zarzutów artystę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...