M jak miłość | odc. 1662

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia stara się skontaktować z Andrzejem. Ma dla niego zaskakującą wiadomość. Profesor Nieśpielak usiłuje przekonać Marię, aby odsprzedała mu swoją ziemię. Okazuje się, że nie jest z nią szczery.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Julia stara się skontaktować z Andrzejem. Budzyński jednak ignoruję kobietę. Okazuje się jednak, że prawniczka ma dla niego szokującą wiadomość. O sekrecie kochanki mecenasa dowiaduje się jednak jako pierwszy Werner. Anita opowiada Kamilowi o dramacie, który przed laty wydarzył się w jej rodzinie. Profesor Nieśpielak usiłuje przekonać Marię, aby odsprzedała mu swoją ziemię. Rogowscy orientują się jednak, że mężczyzna nie jest z nimi szczery. Mieszkańcy Grabiny mierzą się z kolejnym zagrożeniem w lesie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...