M jak miłość | odc. 1662

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia stara się skontaktować z Andrzejem. Ma dla niego zaskakującą wiadomość. Profesor Nieśpielak usiłuje przekonać Marię, aby odsprzedała mu swoją ziemię. Okazuje się, że nie jest z nią szczery.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Julia stara się skontaktować z Andrzejem. Budzyński jednak ignoruję kobietę. Okazuje się jednak, że prawniczka ma dla niego szokującą wiadomość. O sekrecie kochanki mecenasa dowiaduje się jednak jako pierwszy Werner. Anita opowiada Kamilowi o dramacie, który przed laty wydarzył się w jej rodzinie. Profesor Nieśpielak usiłuje przekonać Marię, aby odsprzedała mu swoją ziemię. Rogowscy orientują się jednak, że mężczyzna nie jest z nimi szczery. Mieszkańcy Grabiny mierzą się z kolejnym zagrożeniem w lesie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...