Barwy szczęścia | odc. 2639

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożena odbiera kolejny telefon od porywacza. Przestępca daje jej dzień na zdobycie dwóch milionów złotych. Zdesperowana kobieta stara się o pożyczkę. Wangel publicznie krytykuje pracę Weroniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Bożena odbiera kolejny telefon od porywacza swojego synka. Przestępca daje Stańskiej zaledwie jeden dzień na zdobycie i przekazanie mu okupu w wysokości dwóch milionów złotych. Zdesperowana kobieta bezskutecznie próbuje wciąż pożyczkę. Bank jednak jej odmawia. Załamana matka Tadzia, ignorując ostrzeżenia Amelii, zwraca się z prośbą o pomoc do Rafała. Wangel udaje się na firmowe spotkanie wigilijne, gdzie rozmawia z dziennikarzami pisma "Szok", a także publicznie krytykuje pracę Weroniki. Za dziewczyną wstawia się Łukasz. Damian zastanawia się, czy iść na kolejną randkę z Żabcią. Mężczyzna martwi się o reakcję Anny, kiedy ta dowie się o jego przeszłości. Z kolei Sebastian wyznaje Wójcikowi, że Renata żałuję, że go nie wybrała.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...