Leśniczówka (534)

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadeusz, Czesława i Mondrasiukowie mają problem z odnalezieniem Mariana. Jacek nie potrafi pogodzić się z chorobą Pati. Konrad musi kogoś zwolnić. Prosi bliskich o pomoc w wyborze tej osoby.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Tadeusz, Czesława i Mondrasiukowie zastanawiają się, czy powinni zadzwonić do pubu w Chicago, w którym dawniej pracował Marian. Wkrótce dostają maila od byłego pracodawcy mężczyzny. Odkrywają, że Marian nie pracuje tam już od dziesięciu lat i nikt nie wie, gdzie teraz można go znaleźć. Jacek wyznaje żonie, że nie może pogodzić się z chorobą Pati. Dziewczyna dochodzi do wniosku, że ciąży na niej pech - straciła mamę, ojciec ją zostawił, a teraz sama choruje. Ksiądz Filip przyznaje, że jest uczulony na jajka, nie toleruje też laktozy. Wiktor jawnie się z niego śmieje, kłóci się z nim również na temat godzin nabożeństw i zarzuca mu brak pokory. Bartek oznajmia, że nadleśnictwo nie wyraziło zgody na projekt związany z rehabilitacją dzikich zwierząt. Konrad musi kogoś zwolnić. Prosi bliskich o pomoc w wyborze osoby, która miałaby stracić posadę. Paulina pakuje się. Beatka jest temu przeciwna. Jedynak zwierza się Kurkowej ze swoich podejrzeń dotyczących szantażu Bai na jej mężu. Kobieta decyduje się wypytać ukochanego i wkrótce dowiaduje się prawdy. Wiesiek odwiedza Artura i zwierza mu się ze swoich problemów. Kurek kontaktuje się z Marzeną. próbując odwołać całą akcję. Konrad dowiaduje się, że nie musi nikogo zwalniać. Bartek i Paulina są z tego powodu bardzo szczęśliwi. Jedynak nie podziela ich radości.

Występują

Zobacz także

Ładuję...