Papiery na szczęście (140/141)

serial obyczajowy Polska 2021-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Okazuje się, że próbka materiału genetycznego Mateusza zaginęła. Jadwiga stara się zdobyć nową, jednak chłopak odkrywa jej zamiary. Alicja oświadcza, że przekaże mu część swoich udziałów w firmie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Okazuje się, że próbka materiału genetycznego Mateusza zaginęła w laboratorium. Jadwiga stara się zdobyć nową, jednak chłopak odkrywa jej zamiary. Zapewnia, że może poddać się badaniu dobrowolnie. Tymczasem Alicja oświadcza, że przekaże mu część swoich udziałów w firmie. Zdenerwowana Jadwiga zawiadamia o decyzji siostry Henryka, który nasyła na biuro kontrolę skarbową, chcąc zyskać na czasie i odwrócić uwagę synowej. Niebawem nakazuje jej również opuszczenie mieszkania. Adam rozmawia z Martą. Gdy wydaje się już, że doszli do porozumienia, ukochana przyłapuje go na kłamstwie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...