Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3427

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Luśka stara się upodobnić do Elizy. Ma na tym punkcie obsesje, lecz jej wysiłki są nieskuteczne. U Beaty nagle pojawiają się skurcze. Emil zabiera ją do szpitala. Podaje się za rodzica dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Luśka bierze zdjęcia Elizy, by się do niej upodobnić. Ma na tym punkcie obsesje, kupuje identyczne ubrania, robi taki sam makijaż czy zmienia fryzurę. Niestety, mimo usilnych starań, jej wygląd odbiega od wizerunku córki Cieleckiego. Wieczorem Luśka zostaje sama z Juniorem i Hanusią. Niespodziewanie dzieci odwiedza dziadek. Będąc tak blisko ojca, opiekunka prawie mdleje. U Beaty nagle pojawiają się skurcze. Paweł jednak przez przypadek nie zabrał ze sobą telefonu, więc Wójcikowa musi zadzwonić do Emila. Szwagier natychmiast zabiera młodą kobietę do szpitala. Podczas badania, podaje się za rodzica dziecka. Cieślik wyznaje Monice, że dręczą go wyrzuty sumienia z powodu odwołania, pod jej naciskiem, udziału Żanety w wystawnym bankiecie. Senatorowi udaje się zdobyć trzecie zaproszenie, ale Szulcowa odmawia, unosząc się honorem. Wówczas Damian traci ochotę na imprezę, ku wściekłości żony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...