Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (594)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Śledztwo w sprawie pary podróżników wkracza w kolejny etap. By zrozumieć sposób działania mordercy, Kowalski próbuje ustalić, co oznaczają pozostawione na miejscach zbrodni biblijne symbole.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Śledztwo w sprawie pary podróżników wchodzi w kolejny etap. Po odkryciu zwłok Żaby okazuje się, że podobnie jak w Maćkowi, dziewczynie również wyrwano serce. Żeby zrozumieć sposób działania mordercy, Kowalski próbuje ustalić, co oznaczają pozostawione na miejscach zbrodni biblijne symbole. Tymczasem dochodzi do aresztowania mężczyzny, który wrzucił do sieci prywatne filmy blogerów. Po sprawdzeniu jego mieszkania śledczy są przekonani, że ujęli mordercę. Tymczasem Kuba nie wie, jak się odnaleźć po rozstaniu z Kornelią. Z pomocą przychodzi Słoń, który ma dla przyjaciela kilka cennych porad.

Występują

Zobacz także

Ładuję...