Siatkówka mężczyzn: PlusLiga

3. mecz finałowy fazy play-off: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
zdjęcie

W skrócie

Po przegranym pierwszym półfinale Jastrzębski chciał wyrównać stan rywalizacji. Mistrzowie Polski prowadzili 2:1, ale w czwartym secie nie postawili kropki nad i. W dogrywce zwyciężyła Zaksa 18.16.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po przegranym pierwszym spotkaniu półfinałowym w Kędzierzynie-Koźlu Jastrzębski Węgiel robił wszystko, by przed własną publicznością wyrównać stan rywalizacji. Mistrzowie Polski prowadzili 2:1, ale w czwartym secie nie potrafili postawić kropki nad i. W dogrywce grę na przewagi wygrała Zaksa 18.16. Kędzierzynian od złotego medalu dzieli już tylko jedno zwycięstwo. Jastrzębianie, by obronić zdobyty przed rokiem tytuł, muszą wygrać trzy kolejne mecze.