Szansa na sukces. Opole 2022 2: Finał, część 2 (13)

widowisko Polska 2022  b.o.
zdjęcie

W skrócie

W finale zmierzy się ze sobą dwanaścioro zwycięzców poprzednich odcinków. Widzowie, głosując SMS-owo, wybiorą spośród nich trzy najlepsze występy. Szczęśliwa trójka zawalczy o nagrodę główną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uzdolnieni wokaliści walczą o udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadzący program, Marek Sierocki, dla każdego z uczestników programu losuje tytuł piosenki. Zawodnicy wykonują utwory obecnego w studiu artysty, który ocenia ich umiejętności wokalne i interpretacyjne. Laureaci poszczególnych odcinków wystąpią w koncercie finałowym, w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę.

W finale zmierzy się ze sobą dwanaścioro zwycięzców poprzednich odcinków. Na początku uczestnicy wykonają piosenkę z repertuaru artysty, któremu poświęcony był dany odcinek. Następnie widzowie w głosowaniu SMS- owym wybiorą trzy najlepsze występy. Szczęśliwa trójka zawalczy o nagrodę główną, czyli udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadzi Marek Sierocki.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...