Policjantki i Policjanci (311)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Krzysiek mówi Emilce, że Adam poprosił go, by zawiózł go do Niemiec, gdyż stracił prawo jazdy. Póki co funkcjonariusz jedzie wraz z Julią do ubogiej dzielnicy, gdzie okradziono kobietę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Krzysiek mówi Emilce, że Adam poprosił go, by zawiózł go do Niemiec, gdyż stracił prawo jazdy. Mężczyzna cieszy się na wyjazd do Berlina. Chce kupić tam żonie coś ładnego. Póki co funkcjonariusz jedzie wraz z Julią do ubogiej dzielnicy, gdzie okradziono kobietę. Córka poszkodowanej podejrzewa swojego ojca, któremu wciąż brakuje pieniędzy na alkohol. Kolejna interwencja dotyczy zbiorowego zatrucia. Nauczycielka na wycieczce szkolnej kupiła dzieciom pączki, po zjedzeniu których cała klasa trafiła do szpitala. W sprawę angażują się rodzice uczniów, domagający się natychmiastowego wyciągnięcia konsekwencji. W trakcie dnia Jaskowska sugeruje Profosowi, że zatrudni dla niego dodatkową pomoc. Adam jednak stanowczo odmawia. Krzysztof podczas nocnego powrotu z Berlina zostaje zatrzymany przez drogówkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...