Komisarz Alex 17: Terapeutka (211)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W parku zostaje znalezione ciało psychoterapeutki Olgi Talarek. Wychodzi na jaw, że zniknęła dokumentacja z zajęć, które prowadziła ofiara. Policjanci przesłuchują jej partnera i pozostałych świadków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpił poległego Górskiego, rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

W łódzkim parku zostaje znalezione ciało Olgi Talarek, cenionej psychoterapeutki. Wychodzi na jaw, że zniknęła dokumentacja z wszystkich zajęć, które prowadziła ofiara. Policjanci przesłuchują jej partnera oraz pozostałych świadków. Okazuje się, że widziano, jak poprzedniego wieczoru jeden z pacjentów terapeutki czekał na nią przed poradnią i dziwnie się zachowywał. Mężczyzna ma założoną przez żonę Niebieską Kartę i jest narkomanem, a podczas terapii z Olgą był agresywny. Policjanci odkrywają, że od dłuższego czasu nie mieszka w swoim domu. Udaje się odnaleźć go w jednym z hoteli. Śledztwo przybiera nieoczekiwany obrót, gdy Alex znajduje zaginioną dokumentację Talarek w ogrodzie jej wspólniczki. Gutek i Jagoda zamierzają być ze sobą na próbę, jednak postanawiają ukrywać swój związek przed kolegami z komendy. Nastręcza to wielu kłopotów. Komendant nie może już słuchać opowieści Izy o jej przystojnym koledze z jogi. Odkrywa, że czuje do niej coś więcej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...