Barwy szczęścia | odc. 2638

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożena jest przekonana, że Rafał uprowadził jej synka, a jego partnerka o wszystkim wiedziała. Niebawem odbiera telefon od porywacza, który żąda okupu. Agata przygotowuje się do podróży do Egiptu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Amelia jest zła na Łukasza po tym, gdy Bruno trafia jednak na okładkę gazety. Bożena zwalnia Karolinę. Kobieta jest przekonana, że Rafał porwał jej synka, a jego partnerka o wszystkim wiedziała. Jeszcze tego samego dnia Zaborski zjawia się w hotelu Stańskich. W tym samym czasie Bożena odbiera telefon od porywacza, który żąda okupu za uprowadzonego Tadzia. Aldona ponownie jedzie na uczelnię. Przedświąteczny wieczór spędza jednak w towarzystwie znajomych ze studiów zamiast ze swoją rodziną. Agata przygotowuje się do podróży do Egiptu. Dziewczyna wręcza swojej rodzinie świąteczne podarunki. Tymczasem Klara udaje się na firmową wigilię do wydawnictwa. Na spotkaniu Bartosz flirtuje z Pyrką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...