Lombard. Życie pod zastaw 10 (538)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jaca dowiaduje się o planach Kawy. Andżela radzi, by zawalczył o miłość. Ziutek szuka eleganckiego zegarka. Chce zrobić wrażenie na biznesmenie, który zamierza nająć ludzi do wykończenia domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Kominiarz Magda prowadzi niedużą firmę. Ma wyrzuty sumienia, kiedy jej wieloletni współpracownik, Zyga, spada z komina i ginie. Wdowa po nim również obwinia Magdę. Właścicielka firmy chce oddać rodzinny interes w ręce Ali. Ta jednak jest zadowolona ze swojej dotychczasowej pracy księgowej i konsekwentnie odmawia. Jaca dowiaduje się o planach wyjazdowych Kawy. Andżela sugeruje, że powinien zawalczyć o miłość. Ziutek szuka eleganckiego zegarka. Chce zrobić wrażenie na biznesmenie, który zamierza nająć ludzi do wykończenia domu. Pracownicy firmy Kazimierza gorąco mu kibicują.

Występują

Twórcy

Ładuję...