Policjantki i Policjanci (910)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Marek szukają oszustów podających się za policjantów. Fałszywymi stróżami prawa interesuje się też miejscowa mafia. Patrol musi też się zająć sprawą mężczyzny zakochanego w prostytutce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Natalia i Marek szukają oszustów podających się za policjantów. Pomaga im w tym prywatny detektyw. Nie jest to jednak zwykłe śledztwo, gdyż dotyczy sutenerstwa, a fałszywymi stróżami prawa interesuje się też miejscowa mafia. Patrol musi się też zająć sprawą mężczyzny zakochanego w kobiecie lekkich obyczajów. Załoga została poproszona o upomnienie mężczyzny, by nie nachodził prostytutki. Sprawa jednak rozwiązuje się sama, kiedy na horyzoncie pojawia się żona zakochanego pana i szybko sprowadza go na ziemię. Arek wraca do pogotowia, karetka jest znowu do jego dyspozycji. W chwili radosnego uniesienia spędza w niej romantyczny poranek ze swoją żoną. Niebawem dowiaduje się, że każdy pojazd posiada wewnętrzny monitoring. Małżeństwo postanawia odzyskać niecenzuralne nagranie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...