Leśniczówka (533)

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadeusz opowiada Czesławie o ojcu Pati. Twierdzi, że jest egoistą i nie pomoże córce. Na uroczystym grillu pojawiają się bliscy Kasi. W emocjonalnym przemówieniu kobieta dziękuje im za wsparcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Tadeusz opowiada Czesławie o Marianie, ojcu Pati. Twierdzi, że jest egoistą i raczej nie pomoże córce. Kasia budzi się we własnym łóżku. Jest szczęśliwa, gdy widzi pochylonego nad nią Konrada. Gdy schodzą do kuchni, przekonują się, że Anna zastawiła stół ulubionymi potrawami córki. Wkrótce również ma się odbyć uroczysty grill, na którym pojawią się wszyscy znajomi. Anna odwiedza też księdza. Ten nie jest zadowolony z przyjazdu wikarego. Daniel i Pola zastanawiają się, czy powinni powiedzieć rodzicom dziewczyny o liście i włamaniu. Tadeusz oświadcza Jackowi, że nie ma nastroju, żeby iść na przyjęcie. Udziału w zabawia odmawiają też Pati i Helena. Tymczasem Kasia zwraca się do swoich gości. W emocjonalnym przemówieniu dziękuje im za wsparcie. Wkrótce Daniel odbiera telefon. Okazuje się, że Janusz odciął syna od pieniędzy. Po powrocie na plebanię Anna i ksiądz Wiktor przekonują się, że współpraca z Filipem, młodym wikarym, może być trudna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...