Papiery na szczęście (139/141)

serial obyczajowy Polska 2021-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po ostatnich wydarzeniach Adam jest wściekły na Sergiusza. Świadkami ich szarpaniny są Kamil i Julka. Dziewczyna nagrywa zdarzenie. Ola chce przeprosić Marysię za to, co wydarzyło się w górach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Po ostatnich wydarzeniach Adam jest wściekły na Sergiusza. Świadkami ich szarpaniny są Kamil i Julka. Dziewczyna nagrywa zdarzenie i uważa, że znajomy powinien pokazać filmik Marcie, jednak on nie chce się posuwać do nieczystych zagrywek, by ją zdobyć. Julka decyduje się sama udostępnić nagranie Wiśniewskiej. Ola chce przeprosić Marysię za to, co wydarzyło się w górach. Zauważa jednak w social mediach, że ta spędza czas z inną koleżanką. Dziewczynie jest przykro. Obawia się, że Marysia nie chce się już z nią przyjaźnić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...