Lombard. Życie pod zastaw 10 (537)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Klient oferuje klawesyn Mozarta. Zamiast okazać dowód posiadania instrumentu, zaczyna śpiewać. Roman nie jest zadowolony z warunków finansowych na tournée. Żmijka radzi mu, by nie odpuszczał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Michał przeżywa ciężkie chwile. Jego matka jest niepełnosprawna po udarze, a młodsi bracia mężczyzny nie udzielają im pomocy. Michał stara się poradzić sobie z tą sytuacją, uczestnicząc w sesjach platonicznego przytulania. W lombardzie natyka się na Agnieszkę, którą wcześniej spotkał w placówce. Umawiają się na kawę. Klient lombardu twierdzi, że chce sprzedać klawesyn Mozarta. Jednak zamiast okazać dowód, że jest w posiadaniu instrumentu, zaczyna śpiewać. Roman nie jest zadowolony z warunków finansowych na tournée. Po powrocie Żmijka nakłania go, by nie odpuszczał.

Występują

Twórcy

Ładuję...