Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (593)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Daga i Kropelka łączą siły, by zamknąć sprawę Tulipana. Obmyślają skomplikowaną intrygę. Do gry zostają włączeni Kalicka, Kowalski oraz Kubis. Każdy z nich musi udawać kogoś innego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Daga i Kropelka łączą siły, by zamknąć sprawę Tulipana. By dopaść wyjątkowo inteligentnego przestępcę, policjantki obmyślają skomplikowaną intrygę. Do gry zostają włączeni Kalicka, Kowalski oraz Kubis. Każdy z nich musi udawać kogoś innego. Pomimo misternie opracowanego planu sytuacja wymyka się spod kontroli. Do sprawy włącza się ABW. Tymczasem Jawor przeprowadza trudne rozmowy z Kalicką i Górską, by wyjaśnić im przyczyny swojego zachowania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...