Barwy szczęścia | odc. 2636

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożena dowiaduje się o aresztowaniu Bruno. Klara świętuje zakończenie prac nad książką. Pierwsze egzemplarze mają trafić w ręce recenzentów. Gdy mąż Pyrki poznaje Bartosza, zaczyna być zazdrosny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Bożena dowiaduje się o tym, że Bruno zaatakował Rafała i został aresztowany przez policję. Klara świętuje zakończenie prac nad swoją nową książką. Pierwsze egzemplarze powieści mają niebawem trafić w ręce recenzentów. Gdy mąż Pyrki wreszcie poznaje Bartosza, zaczyna być o mężczyznę zazdrosny. Tymczasem Agata wyznaje Hubertowi, że nie planuje spędzać tegorocznych świąt w domu w towarzystwie rodziny. Żabcia wybiera się na następną randkę w ciemno. Wkrótce kobieta odkrywa, że umówiła się na spotkanie z Damianem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...