Klan | odc. 4001

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta uświadamia sobie, że wkrótce minie 15 lat od śmierci Władysława. Agnieszka rozmawia z agentem nieruchomości. Ewa zawiadamia panią kurator, że niebawem jej miejsce zajmie Ola.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Jerzy komentuje miniony wieczór. Wychodzi na jaw, że rozbity kubek miał spowodować spotkanie rodzinne. Elżbieta uświadamia sobie, że wkrótce minie piętnaście lat od śmierci Władysława. Zastanawia się, w jaki sposób mogłaby to uczcić. Agnieszka rozmawia z agentem nieruchomości. Bogdan przekazuje Rafałowi nowe informacje w sprawie wymarzonego prezentu dla Oli. Ewa zawiadamia panią kurator, że niebawem jej miejsce zajmie Ola. Sandra odwiedza Bożenkę. Zwierza się jej i opowiada, jak się czuje bez Norberta. Agnieszka i Tobiasz podziwiają osiedle szeregowców. Michał informuje ich, że jego spółka jest głównym wykonawcą budynków. Olga i Szczepan przyjeżdżają do Warszawy. Jerzy zaprasza ich na kolację. Szczepan oznajmia, że Olga przyjęła jego oświadczyny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...