Lombard. Życie pod zastaw 10 (536)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Konstanty, twórca powieści erotycznych, prowadzi samochód pod wpływem alkoholu i nieopodal lombardu potrąca człowieka. Jego żona Jowita namawia go do ucieczki. Konstanty zgadza się..

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Konstanty Zagajewski, twórca powieści erotycznych, prowadzi samochód pod wpływem alkoholu i nieopodal lombardu potrąca człowieka. Jego żona Jowita namawia go do ucieczki. Konstanty zgadza się. Para odjeżdża, pozostawiając ofiarę wypadku na pastwę losu. Kazimierz dzwoni na policję. Anka i Roman udzielają potrąconemu pomocy. Beton stara się ustalić fakty na temat zabójstwa Racy. Przesłuchuje Ryżego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...