Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (592)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Z Kłosem kontaktuje się Budzyński. Funkcjonariusz ma być w gotowości. W komendzie ruszają przygotowania do obławy. Celem jest przejęcie narkotyków oraz schwytanie Machera, szefa Budzyńskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Z Kłosem kontaktuje się Budzyński. Funkcjonariusz ma być w gotowości. W komendzie ruszają przygotowania do obławy. Celem jest przejęcie narkotyków oraz schwytanie Machera, szefa Budzyńskiego. Akcja nie przebiega zgodnie z planem i Kłos staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa. Tymczasem Kalicka próbuje opiekować się siostrą oraz jej synem, których przyjęła pod swój dach. Policjantka daje siostrze ostatnią szansę - jeśli tym razem zawiedzie, straci dziecko. Małgośka obiecuje poprawę, jednak walka ze słabościami okazuje się niezwykle trudna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...