Policjantki i Policjanci (908)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Poszkodowane jest kilkumiesięczne dziecko. Matka twierdzi, że wypadło z wózka. Po karetkę zadzwonił świadek. Kamińska i Białach udają się na miejsce. Lena odkrywa, że matka malucha jest znana w sieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Poszkodowane jest kilkumiesięczne dziecko. Matka twierdzi, że wypadło z wózka. Po karetkę zadzwonił świadek zdarzenia. Kamińska i Białach udają się na miejsce. Lena odkrywa, że matka malucha jest znana w sieci. Doradza ona młodym kobietom, jak zajmować się potomstwem. Załoga przesłuchuje ją na komendzie. Pomocny okazuje się wścibski mieszkaniec okolicy, który lubi podglądać sławnych sąsiadów. Tymczasem do Leny dzwoni Szulc. Mówi, że ma dla niej niespodziankę. Mężczyzna stara się doprowadzić na komendę byłego męża Leny, by ten wyjaśnił sprawę długów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...