M jak miłość | odc. 1661

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł urządza żonie przyjęcie urodzinowe. W trakcie zabawy Franka otrzymuje szokującą wiadomość z USA. Kinga prosi Piotra o pomoc dla Otara. Martwi się, że Gruzin wkrótce może stracić swój bar.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Franka wraz z Dagmarą udają się do agencji Kuby. Matka Jaśka zdobywa wreszcie dowody zdrady swojego męża. Gdy Zduńska odprowadza koleżankę do domu, kobiety spotykają Igora. Rozwścieczona Dagmara zbiera się na odwagę i wyznaje partnerowi, że wie o jego kochance oraz chce się z nim rozwieść. Paweł urządza specjalnie dla swojej żony przyjęcie-niespodziankę z okazji jej urodzin. W trakcie zabawy Franka otrzymuje szokującą wiadomość z USA i wychodzi z bistro. Okazuje się, że chłopiec, którego Zduńska przed laty urodziła, jest ciężko chory. Medycy podejrzewają podłoże autoimmunologiczne. W celu postawienia diagnozy, lekarze chcą przeprowadzić wywiad rodzinny z matką dziecka. Kinga zwraca się do Piotra z prośbą o pomoc dla Otara. Kobieta martwi się, że Gruzin lada chwila może stracić swój bar. Zduńscy przygotowują się na powrót Lenki. Marszałek ma dla swojej wnuczki wyjątkowy prezent, przez który o mały włos nie dochodzi do groźnego wypadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...