Klan | odc. 4000

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy tłucze pamiątkowy kubek. Denerwuje to Elżbietę. Ola dowiaduje się, że stanowisko jej szefowej będzie wolne. Liczy na awans. Paweł chce podarować synowi pióro, które ojciec dał mu przed maturą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Monika nie potrafi wybaczyć synowi, że nie był z nią szczery. Daniel usiłuje wyjaśnić, że miał na względzie jej dobro i spokój ducha. Szukając czegoś w szafce, Jerzy strąca pamiątkowy kubek, który się roztrzaskuje. Denerwuje to Elżbietę. Wspólnicy radzą Jerzemu, aby zabrał Elę na pyszny deser do kawiarni, a kubek oddał do naprawy do pracowni ceramicznej. Ola dowiaduje się, że wkrótce stanowisko jej szefowej będzie wolne. Spodziewa się awansu. Rafał stwierdza, że z tej okazji warto spotkać się z Agą i Januszem. Paweł chce podarować synowi pióro, które ojciec mu dał tuż przed maturą. Za namową Wigi postanawia, że będzie to miało miejsce w Rosso. Chociaż Paweł wolałby iść na randkę z Zuzą, niechętnie zgadza się uczestniczyć w kolacji z rodziną. W Rosso spotykają Jerzego i Elżbietę oraz Leopolda i Grażynę. Decydują się zasiąść przy jednym stole. Okazuje się, że za tym pozornie przypadkowym spotkaniem ma wiele wspólnego Władysław. Bazyli serwuje specjalny deser.

Występują

Zobacz także

Ładuję...