Papiery na szczęście (137/141)

serial obyczajowy Polska 2021-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia jest załamana po rozstaniu z Iwem. Ola stara się poprawić przyjaciółce humor i zabiera ją w góry. Wiśniewska nie zdaje sobie sprawy, że koleżanka wciąż jest w niej zakochana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Marysia jest załamana po rozstaniu z Iwem. Ola stara się poprawić przyjaciółce humor i zabiera ją na wycieczkę w góry. Świetnie się razem bawią, chociaż Wiśniewska nie zdaje sobie sprawy, że koleżanka wciąż jest w niej zakochana. Rozstanie Marysi z chłopakiem obudziło w niej nadzieję, że może jest jeszcze dla nich jakakolwiek szansa. Marta zauważa, że Adama coś trapi. Zaczyna się o niego martwić. Tymczasem Kowalczyk spotyka się z Niną, czego świadkiem jest Sergiusz. Przyparty do muru, mówi o tym zdarzeniu Alicji. Ich rozmowę słyszy Marta. Beatka kontynuuje swój plan odsunięcia Sergiusza od Wiśniewskiej. Sprawy się komplikują.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...